V sezóně jsme se umístili na 2. místě s 53 body a skóre 52:26.

Všechny výsledky OP 2015/2016 - ZDE.

Konečné tabulky OP 2015/2016 - ZDE.

Statistiky hráčů v OP 2015/2016 - ZDE.

!!! V POSLEDNÍM ZÁPASE SEZÓNY JSME V OSLABENÍ PROHRÁLI VE STRMILOVĚ POUZE 4:1 (3:0). !!!
V sobotu 18. 06. 2016 jsme k poslednímu zápasu, pro nás velmi vydařené sezóny, odjeli z důvodu dovolených a různých zranění pouze s deseti hráči.
V letošním ročníku OP jsme dostali nejméně branek, a tak jsme nechtěli v posledním zápase dostat příděl a důstojně i v oslabení odehrát toto utkání.
Domácí měli samozřejmě převahu, ale dokázali poprvé skórovat až v 18. minutě z penalty. A do přestávky přidali ještě další dvě trefy.
Ale i náš jediný útočník Šrom, který naběhal za oba útočníky, podporovaný zbytkem týmu, si dokázal s ostatními hráči vytvořit několik šancí.
V druhé půli domácí dále dobývali naši branku, ale nedařilo se jim skóre navýšit. Padl tedy náš jediný gól, když Šrom přoloboval brankáře a zaslouženě za svou aktivitu skóroval.
Strmilov nakonec završil skóre pěknou dalekonosnou střelou. Celý oslabený tým ze sebe vydal vše a pochvalu si zaslouží zejména hráči,
kteří jsou naši "záložníci" a jeli nám v tomto zápase pomoci. Jsou to Vláďa Hanzal a Karel Bicenc.

Všechny výsledky, fotografie a podrobnosti k sezóně 2015/2016.
26.kolo - 18.06.2016: Jiskra Strmilov - FK SH 4:1 (3:0).
25.kolo - 11.06.2016: FK SH - FK Studená 4:2 (1:2) - Fota z utkání ZDE.
24.kolo - 04.06.2016: Sokol Číměř - FK SH 3:2 (2:1) - Fota z utkání ZDE.
23.kolo - 28.05.2016: FK SH - Blesk Klikov 1:1 (0:0) - Fota z utkání ZDE.
22.kolo - 21.05.2016: FK SH - SK Popelín 1932 5:0 (2:0) - Fota z utkání ZDE.
21.kolo - 01.05.2016: Hraničář Staňkov - FK SH 0:3 kontumačně.
20.kolo - 07.05.2016: FK SH - TJ Dyje Staré Hobzí 2:1 (1:0) - Fota z utkání ZDE.
19.kolo - 01.05.2016: TJ Sokol Kardašova Řečice B - FK SH 0:3 (0:2) - Fota z utkání ZDE.
18.kolo - 23.04.2016: FK SH - TJ Sokol Slavonice 2:1 (1:0) - Fota z utkání ZDE.
17.kolo - 14.04.2016: TJ Sokol Dešná - FK SH 0:2 (0:2) - Fota z utkání ZDE.
16.kolo - 09.04.2016: FK SH - Sokol Stráž nad Nežárkou 4:0 (3:0) - Fota z utkání ZDE.
15.kolo - 02.04.2016: SK Novosedly nad Nežárkou - FK SH 1:2 (0:1) - Fota z utkání ZDE.
14.kolo - 14.11.2015: FK SH - Sokol Suchdol n. Luž. B 2:1 (1:0) - Fota z utkání ZDE.
12.kolo - 07.11.2015: FK Studená - FK SH 2:0 (2:0) - Fota z utkání ZDE.
11.kolo - 31.10.2015: FK SH - Sokol Číměř 2:1 (2:0).
10.kolo - 24.10.2015: Blesk Klikov - FK SH 2:1 (1:0) - Fota z utkání ZDE.
9.kolo - 17.10.2015: SK Popelín 1932 - FK SH 1:1 (0:1) - Fota z utkání ZDE.
8.kolo - 10.10.2015: FK SH - Hraničář Staňkov 4:0 (1:0) - Fota z utkání ZDE.
7.kolo - 04.10.2015: TJ Dyje Staré Hobzí - FK SH 0:1 (0:0) - Fota z utkání ZDE.
6.kolo - 26.09.2015: FK SH - Sokol Kardašova Řečice B 3:1 (2:0) - Fota z utkání ZDE.
5.kolo - 19.09.2015: Sokol Slavonice - FK SH 2:1 (0:1) - Fota z utkání ZDE.
4.kolo - 12.09.2015: FK SH - TJ Sokol Dešná 3:0 (0:0) - Fota z utkání ZDE.
3.kolo - 06.09.2015: Sokol Stráž nad Nežárkou - FK SH 0:2 (0:1) - Fota z utkání ZDE.
2.kolo - 28.08.2015: FK SH - SK Novosedly nad Nežárkou 0:2 (0:1) - Fota z utkání ZDE.
1.kolo - 23.08.2015: Sokol Suchdol nad Lužnicí B - FK SH 0:1 (0:1) - Fota z utkání ZDE.
13.kolo (1.zápas) - 15.08.2015: FK SH - Jiskra Strmilov 0:1 (0:1) - Fota z utkání ZDE.